Nový produkt

Nejnovější verze Jednoduchý Spektrální Analyzátor D6 S Stopových Generátor Sledování Zdroj T. G. V2.032

999 ks

1 003.81 Kč

-3%

1 045.63 Kč

Přidat do mého seznamu přání

35MHz-4000MHz RF Generátoru Signálu Zdroj Signálu ADF4351 VFO HXY D6 V1.02

Specifikace:

- Napájecí napětí: DC 4.5 V-5.5 V

- Standby aktuální:

- Emise aktuální:

- Výstupní impedance: 50 ohmů

- Výstupní frekvence: 35MHz-4000MHz

- Výstup krokování: 1 khz-8 khz

- Výstupní výkon: -1dBm (W) @ 150MHZ (zkušební síla absolutní hodnota) o 1 mW

Vlastnosti:

- Jednoduchý RF signálu zdroj signálu generátor

- Základní součásti: avr mega8 mikrokontroléru, nákladově efektivní single-chip, je low-profile verze z běžně používaných m16. Tam je 2.56 v regulované zdroje v periferní ADC, které není k dispozici v jiných mid-range mikrokontrolérů.

- Adf4351: Tradiční VCO+PLL+6 series vysokorychlostní bistabilní obvod.Výstup se získá frekvenční dělení, a výstupem je obdélníkový.Amplituda základní vlny příliš nemění.

- Tento produkt využívá jednočipový mikropočítač jako jádro, což značně zjednodušuje projektování, zkracuje dobu vývoje a ušetří náklady.To poskytuje zdroj signálu pro NAPÁJECÍ kanál testované zařízení a analyzuje frekvenční amplitudové charakteristiky AC kanálu.Věnujte, prosím, pozornost impedance měřicího zařízení.

Více Informací:

Tento produkt operace klávesnice má 15 ppt tlačítka 0~9 číslo klíče, 10, "++" a " - " tlačítka pro nastavení četnosti použití, také produkuje emise výstupní chování, krátkým stisknutím tlačítka "++" nebo "-- "Klíč šlápnutí přidává 1 nebo minus 1 khz na původní výstupní frekvence.Stisknutím tlačítka "++" nebo " - " pro více než 1 sekundu, bude mít za následek kontinuální nebo odčítání kontinuální režim skenování.Krok je 1khz na 35mhz~138mhz; 138mhz krok je na 10khz ~550mhz a 100khz na 550mhz~4000mhz.Na konci skenování, jednoduše stiskněte tlačítko " ++ " a "--" nebo tlačítko "ok" tlačítko.Tlačítko "ok", je výstup ovládacího tlačítka.Stiskněte tlačítko ke spuštění.Stiskněte tlačítko znovu pro zastavení přenosu.Emisní chování způsobené "++" nebo "--" potřebuje stiskněte tlačítko "OK" dvakrát pro ukončení přenosu.Tento produkt se zobrazí ">>" v pravém horním rohu displeje, když je výstupní emisní chování."C" klíč bude konec přenosu a četnost bude nulová.

Krokování "" klíč, který se používá pro kontinuální plus odčítání kontinuální režim skenování pro snadné nastavení, cyklus výběru kroku "1K", "10K", "100", "1M", i když ne velmi užitečné, ale také malé Zlepšení, původní V1.01 palubě tak dlouho, jak klávesnice na díru svařování 3.3 k odpor a PPT dotykové tlačítko, aby dokončit zlepšení (ve srovnání se klávesnice board diagram, velmi jednoduché), pak koupit AVR ISP ke stažení na Taobao linka popularita spodní vrstva nového MCU, a tam je nový základní zdrojový kód a .hex soubor na síťový disk.Pojistka trochu C9EF není špatné.

Nové spodní vrstva LCD1602 power-up výchozí ""šlápnutí indikace stisknutím tlačítka"".K dispozici jsou čtyři typy krokování státy, které mohou být koloval.

Obsah Balení:

- 1 x Jednoduchý RF Zdroj, Generátor

Poznámka: vezměte Prosím na vědomí, že tento stroj nemá zabudovaný regulátor napětí jednotka, prosím, mějte to v rozsahu napětí.Děkuji!!!

  • Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl: Zesilovač

Štítky: spektrum rádio, android spektrální analyzátor, hliníkové t track, d6 kostky, hliníkové t track, ženy spektra, swim top plavky, generátor signálu audio, v202, spektrum analyz.

Napsat recenzi

Nejnovější verze Jednoduchý Spektrální Analyzátor D6 S Stopových Generátor Sledování Zdroj T. G. V2.032

Nejnovější verze Jednoduchý Spektrální Analyzátor D6 S Stopových Generátor Sledování Zdroj T. G. V2.032

Napsat recenzi

Související produkty