Nový produkt

Děti zábava mince, zábavní děti, vodní hry, herní konzole zařízení 2p střelba vodní pistole arkádové herní stroj

999 ks

9 802.79 Kč

Přidat do mého seznamu přání

CITFUN Teplé Tipy: Bod

Pokud máte zájem o naše produkty Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro nejvíce přesné a přesné logistické náklady.Po tom všem, náklady na každý port v každé zemi je jiná.Prosím, řekněte nám, specifický port se chystáte, aby se dospělo.Takže můžeme vypočítat přesnou logistické náklady pro vás.Pls laskavě kontaktujte mě pro video a další informace !Je to velké, je třeba doručit do moře, nebo sledovat, zkontrolujte, zda přepravní náklady jeden po druhém.Děkuji!!!Dodáno po moři je nízká cena pro vás.(samozřejmě, můžete si vybrat, aby dopravilo letecky )

parametr

*Materiál: Akryl+Plast . *Velikost monitoru: 19 palců *Velikost:73cm*78cm*120cm *Čistá Hmotnost:35kg *Napětí:110V 220V--

Vlastnosti:

1. Módní vzhled design,barevné LED,krásná a atraktivní. 2. Přijmout nejnovější design a technologie pro klasický simulátor herní stroj. 3. stereo systém, budete cítit více skutečné. 4. Vysoká kvalita, nejlepší služby,stabilní výkon, snadno se udržuje 5. Druhy jazyk, můžete si stáhnout hudbu na internetu 6. Může přijmout pro různé mince z různých zemí. 7. Safty a hommization design, k ochraně bezpečnosti a pohodlí hráčů.

Anglické a Čínské verze hry může být libovolně

*Čínská verze nebo anglická verze hry může být libovolně vybrané * Herní obsah může být také vybrána, můžete nás kontaktovat do vyberte herní obsah, který potřebujete. * Můžeme vám poslat video nebo obrázek ze hry, si můžete vybrat, které hry je to, co potřebujete.

FAQ

1.Můžete mi dát slevu?Odpověď: Jsme Výrobce (Tovární) , naše politika je, že větší množství, levnější cena, tak my vám dáme slevu podle vaší objednávky množství. 2.Mám-li koupit více, proč si vybrat plavbu po moři? ?Odpověď: Jako stroje, objemové hmotnosti jsou větší, než produktu je skutečná hmotnost, Pokud Lodní, Leteckou, Lodní náklady je velmi, velmi drahé .Budete muset navíc platit drahé náklady na Dopravu . *Budeme loď stroj po moři(loď), Doprava po moři přepravní náklady, je mnohem levnější než letecky .Můžete získat stroj za 15 dní 59 dní.Různé země ,různé dodací doba. 3. Kolik dalších nákladů musím platit, Když je stroj Dorazí v mé Zemi ?Odpověď: kupující bude muset zaplatit Místní Poplatky a daně Celní .Celní daň o 10%, stroj je celková hodnota.Budeme psát nižší cenu na faktuře, aby pomoci kupující platit nižší daně.Ale různé Země mají různé dovozní předpisy a požadavky, Doporučujeme vám kontaktovat svého Místního Celního před provedením objednávky. 4. Má váš stroj Přijměte naše Země je mince ?Odpověď: Jistě, naše stroje mohou přijmout jakékoliv zemi mince, akceptor mincí může být upravena tak, aby vhodné pro vaší velikosti mince . 5. Mám "Shipping Agency" v Číně, mohu použít své agentury, aby pro mě loď.Odpověď: samozřejmě, můžete, Pokud budete používat svůj agentura dodávat stroje pro vás, jediné, co potřebujete zaplatit výrobků náklady naší společnosti .

Poznámka: přečtěte si Prosím pečlivě

Pokud máte více než jeden soubor najednou; Protože tento herní stroj je objemné a těžší; poskytujeme námořní logistiky (po moři) budeme posílat stroj do námořního Přístavu .Naše Cena nezahrnuje Místní Poplatky a Celní daň ve Vaší Zemi .Budete muset Platit Místní Poplatky a daně Celní .Když stroj dorazí na vaše námořní přístav, přepravní společnost vás bude kontaktovat *Pokud vaše množství objednávky je velký, my vám přijatelnou cenu.Poznámka: přečtěte si Prosím pozorně Po odeslání platby, Prosím, Kontaktujte nás a informujte následující informace: 1.Název země, Město, jméno, Námořní Přístav jméno ? 2.Příjemce celé jméno ? 3.Podrobné Adresu ? *Před Provedením Aby Všechny Kupující By Měl Vědět: Poté, Co Jsme Vám Posílali Stroj, Prosím, Aby Váš Telefon Pracuje Správně, Ujistěte Se, Že Lodní Společnosti Mohou Kontaktovat Kdykoliv .Jakékoli nedoručení Způsobené Tím, že Kupující je Důvod, Kupující Musí Dovolit Ztrátu .

O Logistiky :

jsme schopni zajistit dopravu pro vás.Protože lodní doprava logistika je levné; letecká doprava je příliš drahé.Můžete si vybrat, zda chcete loď letecky nebo po moři.

*Důležité Připomenutí, Prosím, Na Vědomí :

Vážení Všichni, Pokud si koupíte více než 5 kusů strojů, dáme vám Slevu, Cena.jsme schopni zajistit dopravu pro vás.Protože lodní doprava logistika je levné; letecká doprava je příliš drahé.Můžete si vybrat, zda chcete loď letecky nebo po moři. ( Můžete si vybrat různé stroje smíšené .) Vítejte, kontaktujte nás .Děkuji. ------------------------------------------------------------------------------------------ Poznámka 1: Budeme posílat stroj do námořního Přístavu .Naše Cena nezahrnuje Místní Poplatky a Celní daň ve Vaší Zemi .Budete muset Platit Místní Poplatky a daně Celní .Když stroj dorazí na vaše námořní přístav, přepravní společnost vás bude kontaktovat *Pokud vaše množství objednávky je velký, my vám přijatelnou cenu. ---------------------------------------------------------------------------------------------- *Poznámka 2: *Po odeslání platby, Prosím, Kontaktujte nás a informujte následující informace: 1.Název země, Město, jméno, Námořní Přístav jméno ? 2.Příjemce celé jméno ? 3.Podrobné Adresu ? ------------------------------------------------------------------------------------------------------ *Před Provedením Aby Všechny Kupující By Měl Vědět: Poté, Co Jsme Vám Posílali Stroj, Prosím, Aby Váš Telefon Pracuje Správně, Ujistěte Se, Že Lodní Společnosti Mohou Kontaktovat Kdykoliv .Jakékoli nedoručení Způsobené Tím, že Kupující je Důvod, Kupující Musí Dovolit Ztrátu . *Důležité Připomenutí, Prosím, Na Vědomí : *Jak různé Země mají různé dovozní předpisy a požadavky, Před Provedením Platby, měli byste kontaktovat svého místního celního zkontrolovat, zda existují nějaké požadavky pro tyto stroje. *Pokud vaše celní mít nějaké požadavky na tyto stroje, prosím, potvrďte, že máte Schopnost dělat Celní Odbavení.Ujistěte se, že vaše Celní vám umožní vyzvednout zboží, když stroj příjezdu na moře, přístavu.Jakékoli selhání doručení je způsobeno tím, že kupující je důvod, kupující musí dovolit ztrátu .

  • Značka: NoEnName_Null
  • Plug Typ: EU Plug
  • Balíček: Ano

Štítky: styl arkádové hry, ps4 konzole playstation 4 1tb, konzole playstation 3, sega genesis gopher 2, hra machin, pronájem arkádové hry, arkádové hry párty, konzole ps4 pro, arcade herní konzole, 1 arkádové herní konzole.

Napsat recenzi

Děti zábava mince, zábavní děti, vodní hry, herní konzole zařízení 2p střelba vodní pistole arkádové herní stroj

Děti zábava mince, zábavní děti, vodní hry, herní konzole zařízení 2p střelba vodní pistole arkádové herní stroj

Napsat recenzi

Související produkty