Nový produkt

1KS Přenosný Pet Pes, Láhev na Vodu Podavač pro Malé a Velké Psy Pet Produktu Cestovní Štěně Pití Miska Venkovní Pet Zásobník Vody

999 ks

123.08 Kč

-34%

189.30 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Body:

1, Pet Láhev s Vodou: pes láhev na vodu s vestavěným-in filtr, který filtruje nečistoty a chloru, a je dodáván s deodorization a antioxidanty pro bezpečný vody krmení.

2、ovládání Jednou rukou a snadné použití: můžete otevřít/zámek vodě s jednou rukou s jednoduché tlačítko, a krmit své mazlíčky snadno.Stiskněte tlačítko pro vstup do vody, uvolněte tlačítko pro uzamčení vody.

3、Dvakrát prachu-důkaz a únik-důkaz funkce:-bude pohár má prach-důkaz víkem a utěsněn silikonovým těsněním uvnitř šálku a zamykací tlačítko design pomoci zajistit, že není úniku.Nemusíte se starat o získání cestovní taška mokré, zatímco drží šálek čisté a hygienické.

4、Potravinářský materiál: food-grade PC a ABS materiálů, láhev na vodu je lead-free, BPA-free, bezpečné a trvanlivé, snadno rozebrat a vyčistit.

5、Vhodné pro kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata, velmi vhodné pro každodenní chůzi, cestování, kempování, pěší turistika, atd.

Vlastnosti:

1. Pet Láhev Vody: pes láhev na vodu s vestavěným-in filtr, který filtruje nečistoty a chloru, a je dodáván s deodorization a antioxidanty pro bezpečný vody krmení.

2. Ovládání jednou rukou a snadné použití: můžete otevřít/zámek vodě s jednou rukou s jednoduché tlačítko, a krmit své mazlíčky snadno.Stiskněte tlačítko pro vstup do vody, uvolněte tlačítko pro uzamčení vody.

3. Dvoulůžkový prachu-důkaz a únik-důkaz funkce:-bude pohár má prach-důkaz víkem a utěsněn silikonovým těsněním uvnitř šálku a zamykací tlačítko design pomoci zajistit, že není úniku.Nemusíte se starat o získání cestovní taška mokré, zatímco drží šálek čisté a hygienické.

4. Potravinářský materiál: food-grade PC a ABS materiálů, láhev na vodu je lead-free, BPA-free, bezpečné a trvanlivé, snadno rozebrat a vyčistit.

5. Vhodný pro kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata, velmi vhodné pro každodenní chůzi, cestování, kempování, pěší turistika, atd.

Specifikace:

Název: Pet Láhev Vody s Filtrem

Barva: modrá, růžová, bílá

Materiál: potravinářské PC+ABS

Velikost výrobku: 65*65*245mm/2.56*2.56*9.65 palec

Balení velikost: 70*70*253 mm/2.76*2.76*9.96 palec

Kapacita: 330ml

Hmotnost: cca 200g

Maximální teplota vody: 60℃

Funkce: s filtrem pohyb + kryt proti prachu

Vhodné pro: kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata

Balení Seznam:

Láhev S Vodou*1

Filtr*1

  • Napětí: Other
  • Min Výstup: 50g
  • Objem: Další
  • LCD Displej: No
  • Je Inteligentní Zařízení: No
  • Napájecí Zdroj: Další
  • Materiál: Další
  • Max Výstup: Další

Štítky: pokrývá jerry 3 podpora, cívka vape pero volcanee, dívky šortky oblek, dynamické blikač vw mk5, farline elektrický kartáč, fordable skladování kostky, pohár dvojité sklo bodum, gokadima produktu řetěz, gopro příslušenství velo.

Napsat recenzi

1KS Přenosný Pet Pes, Láhev na Vodu Podavač pro Malé a Velké Psy Pet Produktu Cestovní Štěně Pití Miska Venkovní Pet Zásobník Vody

1KS Přenosný Pet Pes, Láhev na Vodu Podavač pro Malé a Velké Psy Pet Produktu Cestovní Štěně Pití Miska Venkovní Pet Zásobník Vody

Napsat recenzi

Související produkty