Nový produkt

516 Román styl pero držitel stříbrné Čínský Červený RollerBall Pera

999 ks

61.87 Kč

-19%

77.33 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Styl: Rollerball pera

Hmotnost: 35g

Materiál: Kov

Barva: Červená

Balení: v sáčku

Platba

1: akceptujeme platby přes VÁZANÝ

2: Všechny platby musí být doručena s in3business dnů po objednání.Pokud nemáte v úmyslu zaplatit, prosím, nekupujte.Prosím, dejte nám platební společně po dokončení objednávky vás

Dodací údaje

1: Jsme obvykle odeslat zboží do 2 dnů po zaplacení.Někdy můžete získat balíček rychle do 14 dnů .ale někdy to může trvat asi 24 dní, aby se dospělo.To je vzhledem k poště.

2: Zákazníci budou odpovědné za poskytnutí správné přepravní informace v pokladně.Prosím, double zkontrolujte, zda před dokončením procesu kontroly.Budeme se nevztahuje na ztracené balíky v důsledku nesprávné informace o adrese, které poskytl zákazník.

Kontaktujte nás

Prosím, ujistěte se, že souhlasíte s našimi platby námořní politiky a všechny termíny a podmínky před nabízení nebo nákupu, pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte mě.My vám do 24 hodin 100% uspokojivou odpověď.

Děkuji.Doufám, že příjemnou spolupráci.

  • Číslo Modelu: 516
  • Značka: chouxiongluwei

Štítky: lamy kuličková zelená, zadní pero, kuličkové pero držitel, fontána inkoustové pero, mg pero, vyplnit mezery, držák na tužku, barevné tužky kůže, německo pero, maneki neko pero.

Napsat recenzi

516 Román styl pero držitel stříbrné Čínský Červený RollerBall Pera

516 Román styl pero držitel stříbrné Čínský Červený RollerBall Pera

Napsat recenzi

Související produkty