Nový produkt

Tibet Čisté Mosazi Buddhismus Tathágatu, Bódhisattvy Buddha Ruku Lotus Kadidelnicí

999 ks

3 644.24 Kč

-29%

5 205.93 Kč

Přidat do mého seznamu přání

náhodné dodání ,obraz je jen reference.A jednotka může být podobné, ne stejné.Ale je to krásné jako na obrázku.Jsou zcela přírodní.

Výhody:

1. To je 100% bronz s Vynikající kvalitou.Můžete získat naše továrna stojí přímo bez jakékoliv střední náklady, srovnání s místní dovozci .

2: Jsme profesionální bronz výrobce , úspěšně vyvezeno na Americe a Evropě na více než 10 let, naše velkoobchodník a dovozce rozšířil po celém světě.

3: Použití mezinárodní expresní, aby se většina Zemí , tak rychle získat bronz.

Cena = factory cena + poštovné (Žádné dodatečné náklady)

4. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

Jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Naše výrobky jsou vyrobeny z kvalitní bronzové a přírodní mramorové základně, vhodné pro vnitřní i venkovní dekorace, komerční a vánoční dárky, svatební dekorace a svatební výročí dárky.Bronz produkty jsou 100% ruční práce, každý výrobek zkušení profesionální řemeslníci crafted, jemné zpracování, zajištění kvality.Produkty, které používají technologie k formování zákona o naše tradiční kovové plastiky: "ztraceného vosku (metodou ztraceného vosku)," proces vznikl na Jaře a na Podzim Období, které se datuje více než dva tisíce let historie.

Naše výrobky nejen, že kladou velký důraz na zachování tradičních estetiky, větší důraz na umění a řemesla, která jsou vyloučena z lidské emoce.V přirozené věci, které můžete získat designu inspiraci, vezměte si přírodní materiál.Závisí na materiálu, samotné barvy, textury, ukazuje jednoduchou krásu.

Zdroj Západního umění a civilizace od starověké řecké civilizace.Staří Řekové obhajovat lidské krásy, že lidské tělo je svět je nejvíce krásné věci.Proto někteří schopni získat práva hrdina sochy jsou založeny na robustní tělo je z formy.Později v Římských dobách, Římané velmi respektován řecké umění, že zdědit a pokračovat kupředu staří Řekové zavedený systém umění a umělecké nápady.Později italské Renesanční umění, aby se stal jedním z center pro velké množství umělců, mnozí mistři jsou Italové, jako je Leonardo da Vinci, Raphael, Michelangelo a další.Lidé si stále myslí, že krása lidského těla je velmi atraktivní

Zpětná vazba

1. Náš systém opustí pozitivní zpětnou vazbu pro kupujícího, jakmile kupující platí za položku.

2. Z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás na vyřešit všechny problémy tam před odchodem zpětnou vazbu.My vám odpovíme vám co nejdříve.Věříme, že můžeme vyřešit všechny druhy problémů pro vás.Příčiny budeme vám 5-hvězdičkový služby!O nás

Naše pracovní doba: Čína času(GMT+8): pondělí až pátek 9:00 do 18:00 hodin.Nebudeme pracovat dovolené v Číně.Pokud nás budete kontaktovat přes zprávu, budeme odpověď vás do 2 pracovních dnů.

  • Regionální Funkce: Čína
  • Téma: Maskot
  • Materiál: Měď

Štítky: buddha tam, kde mrtví, velký buddha, buddha dekor, velký buddha, buddha dřevo, malý buddha, brass buddha, buddha soška, buddha hlava, Buddhismus.

Napsat recenzi

Tibet Čisté Mosazi Buddhismus Tathágatu, Bódhisattvy Buddha Ruku Lotus Kadidelnicí

Tibet Čisté Mosazi Buddhismus Tathágatu, Bódhisattvy Buddha Ruku Lotus Kadidelnicí

Napsat recenzi

Související produkty